Festeva Live (1.0.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता

en: Navigation
mr: आवागमन
