Festeva Live (1.0.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Email
sv: E-post

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Address
sv: Adress

en: Navigation
sv: Navigering

en: About
sv: Om

en: custom
sv: anpassad

en: mobile
sv: mobil

en: wide
sv: bred

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: narrow
sv: smal
