Festeva Live (1.0.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: About
ta: பற்றி

en: mobile
ta: கைபேசி
