Festeva Live (1.0.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: About
te: గురించి
