Festeva Live (1.0.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Email
th: อีเมล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Address
th: ที่อยู่

en: Navigation
th: นำทาง

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Pricing
th: กำหนดราคา
