Festeva Live (1.0.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: About
ug: ھەققىدە
