Festeva Live (1.0.3) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Address
uk: Адреса

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Banner
uk: Банер

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Copyright
uk: Авторські права

en: About
uk: Про модуль

en: custom
uk: інший

en: Copyright Information
uk: Відомості щодо авторських прав

en: mobile
uk: мобільний

en: wide
uk: широкий

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Queries
uk: Запити

en: Artists
uk: Виконавець

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: narrow
uk: вузький
