Festeva Live (1.0.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: About
vi: Giới thiệu

en: custom
vi: tự chọn

en: Artists
vi: Nghệ sĩ
