Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Scale
be: Маштаб

en: JPEG quality
be: Якасць JPEG

en: Resize
be: змена памеру

en: Crop
be: Абрэзка

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Scale and crop
be: Маштаб і абрэзка
