Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: JPEG quality
bo: JPEG  སྤུས་ཚད

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Scale and crop
bo: ཆ་ཚད་སྒྱུར་བ་དང་དྲས་གཅོད
