Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Convert
oc: Convertir

en: JPEG quality
oc: Qualitat JPEG

en: Resize
oc: Redimensionar

en: Crop
oc: Requadrar

en: Rotate
oc: Rotacion

en: Scale and crop
oc: Mesa a l'escala e requadratge
