Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Convert
cs: Konvertovat

en: JPEG quality
cs: Kvalita JPEG obrázků

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Crop
cs: Oříznout

en: Rotate
cs: Rotace

en: Scale and crop
cs: Změnit velikost se zachováním poměru stran a oříznout
