Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Convert
he: המר

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Crop
he: חיתוך

en: Rotate
he: סיבוב

en: Scale and crop
he: התאמת גודל וחיתוך
