Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Scale
jv: Skala

en: JPEG quality
jv: Kualitas JPEG

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: Rotate
jv: Diputer

en: Scale and crop
jv: Skalaké lan crop
