Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Scale
vi: Co dãn

en: Convert
vi: Biến đổi

en: JPEG quality
vi: Chất lượng JPEG

en: Resize
vi: Đổi kích thước

en: Crop
vi: Xén

en: Rotate
vi: Xoay

en: Scale and crop
vi: Co giãn và xén
