Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Scale
fa: مقیاس

en: Convert
fa: تبدیل

en: JPEG quality
fa: کیفیت JPEG

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Crop
fa: برش

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Scale and crop
fa: تغییر اندازه و برش
