Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: Convert
ta: மாற்று

en: JPEG quality
ta: JPEG தரம்

en: Resize
ta: அளவுமாற்று

en: Crop
ta: செதுக்கு

en: Rotate
ta: திருப்பு

en: Scale and crop
ta: அளவு மற்றும் செதுக்கு
