Ffmpeg Image Toolkit (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Scale
uk: Масштаб

en: Convert
uk: Перетворити

en: JPEG quality
uk: Якість JPEG

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Crop
uk: Кадрування

en: Rotate
uk: Поворот

en: Scale and crop
uk: Масштабування і кадрування

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
uk: Кадрування зображення до прямокутника зазначених розмірів.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
uk: Змінює зображення до вказаних розмірів (не враховуючи співвідношення сторін).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
uk: Повертає зображення на задану кількість градусів.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
uk: Масштабує зображення із збереженням пропорцій. В результаті зображення може бути меншим за одним або обома цільовими розмірами.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
uk: Масштабує зображення до вказаної ширини та висоти. Цей плаґін досягає необхідного співвідношення сторін, пропорційно обрізаючи початкове зображення з обох боків, або зверху та знизу. Ця функція корисна для створення із зображень великого розміру аватарів стандартних розмірів.
