Ffmpeg Image Toolkit (1.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Convert
hr: Pretvori

en: JPEG quality
hr: Kakvoća JPEG-a

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Crop
hr: Odreži

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Scale and crop
hr: Skaliraj i odsjeci (crop)
