Ffmpeg Image Toolkit (1.0.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Scale
ar: النطاق

en: Convert
ar: تحويل

en: JPEG quality
ar: جودة JPEG

en: Resize
ar: تغيير الحجم

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: Rotate
ar: التدوير

en: Scale and crop
ar: القياس والاقتصاص
