Ffmpeg Image Toolkit (1.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: JPEG quality
el: Ποιότητα JPEG

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Crop
el: Περικοπή

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Scale and crop
el: Κλιμάκωση και περικοπή
