Ffmpeg Image Toolkit (1.0.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Convert
fi: Käännä

en: JPEG quality
fi: JPEG-kuvan laatu

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Crop
fi: Rajaa

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Scale and crop
fi: Skaalaa ja leikkaa
