Ffmpeg Image Toolkit (1.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Scale
gl: Escala

en: Convert
gl: Convertir

en: JPEG quality
gl: Calidade JPEG

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Crop
gl: Recortar

en: Rotate
gl: Rotar

en: Scale and crop
gl: Escalar e recortar
