Ffmpeg Image Toolkit (1.0.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Scale
lt: Mastelis

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Scale and crop
lt: Mastelis ir apkirpimas

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
lt: Apkarpo paveikslėlį iki stačiakampio, nurodyto pateiktais matmenimis.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
lt: Keičia paveikslėlio dydį iki nurodytų matmenų (nepaisydama proporcijų).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
lt: Pasuka paveikslėlį nurodytu laipsnių skaičiumi.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
lt: Keičia paveikslėlio mastelį išlaikant proporcijas. Gautas paveikslėlis gali būti mažesnis vienu arba abiem tiksliniais matmenimis.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
lt: Keičia paveikslėlio mastelį iki tiksliai nurodytų pločio ir aukščio reikšmių. Šis įskiepis pasiekia tikslinę proporcijų reikšmę apkarpydamas originalų paveikslėlį vienodai iš abiejų pusių arba vienodai iš viršaus ir apačios. Ši funkcija naudinga vienodų dydžių avatarų kūrimui iš didesnių paveikslėlių.
