Ffmpeg Image Toolkit (1.0.2) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Scale
ms: Skala

en: JPEG quality
ms: Kualiti JPEG

en: Resize
ms: Saizkan semula

en: Crop
ms: Pangkaskan

en: Rotate
ms: Putarkan

en: Scale and crop
ms: Skala dan pangkas
