Ffmpeg Image Toolkit (1.0.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Scale
nl: Schalen

en: Convert
nl: Converteren

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Rotate
nl: Roteren

en: Scale and crop
nl: Schalen en bijsnijden

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
nl: Snijdt een afbeelding bij tot een rechthoek met de opgegeven afmetingen.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
nl: Schaalt een afbeelding naar de opgegeven afmetingen (zonder rekening te houden met verhoudingen).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
nl: Draait een afbeelding het gegeven aantal graden.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
nl: Schaalt een afbeelding en behoudt de verhoudingen. De resulterende afbeelding kan kleiner zijn dan één of beide doelafmetingen.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
nl: Schaalt een afbeelding tot exact de opgegeven hoogte en breedte. Dit wordt bereikt door het originele bestand aan beide zijdes, of aan de boven- en onderkant evenveel af te snijden. Dit is bijvoorbeeld bruikbaar om avatars met uniforme afmetingen te maken van grotere afbeeldingen.
