Ffmpeg Image Toolkit (1.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Scale
sk: Škálovať

en: Convert
sk: Konvertovať

en: JPEG quality
sk: Kvalita JPEG obrázkov

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Crop
sk: Orezať

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Scale and crop
sk: Zmena veľkosti a orezanie
