Ffmpeg Image Toolkit (1.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Scale
sv: Skala

en: Convert
sv: Konvertera

en: JPEG quality
sv: Kvalitet för JPEG

en: Resize
sv: Ändra storlek

en: Crop
sv: Beskär

en: Rotate
sv: Rotera

en: Scale and crop
sv: Skala och beskär
