Ffmpeg Image Toolkit (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: JPEG quality
km: គុណភាព JPEG

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Scale and crop
km: មាត្រដ្ឋាន និង​ច្រឹប
