Ffmpeg Image Toolkit (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Scale
sl: Skaliraj

en: JPEG quality
sl: JPEG kvaliteta

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Crop
sl: Izrez

en: Scale and crop
sl: Skaliraj in obreži
