FFmpeg Media (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (63 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: High
bg: Силна

en: Format
bg: Формат

en: Audio
bg: Музика

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Region
bg: Област на сайта

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: file
bg: файл

en: Error
bg: Грешка

en: All
bg: Всички

en: Bottom
bg: Дъно

en: Added
bg: Добавено

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Filter
bg: Филтър

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Details
bg: Детайли

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Temperature
bg: Температура

en: Profile
bg: Профил

en: Duration
bg: Период

en: Pending
bg: В изчакване

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Source
bg: Източник

en: Permissions
bg: Права

en: image
bg: изображение

en: Live
bg: Живот

en: Processing
bg: Обработва

en: Profiles
bg: Профили

en: Path prefix
bg: Префикс за път

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Video Information
bg: Информация за видеото

en: Video Bitrate
bg: Видео поток (video bitrate)

en: Audio Bitrate
bg: Аудио поток (audio bitrate)

en: Access key
bg: Ключ "Access Key"
