FFmpeg Media (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan

en: High
fil: Mataas

en: Updated
fil: Nabago

en: Error
fil: Mali

en: All
fil: Lahat

en: Filter
fil: Salain

en: File size
fil: Laki ng talaksan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Permissions
fil: Mga pahintulot

en: Processing
fil: Pinoproseso

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Minimal
fil: Pinakakakaunti
