FFmpeg Media (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (55 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: default
jv: gawan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: High
jv: Dhuwur

en: Refresh
jv: Anyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: file
jv: berkas

en: Error
jv: Salah

en: All
jv: Kabèh

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Filter
jv: Saring

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Advanced
jv: Mahir

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: Details
jv: Lengkapé

en: General
jv: Umum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Profile
jv: Profil

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Installed
jv: Dipasang

en: image
jv: gambar

en: Processing
jv: Lagi proses

en: Profiles
jv: Profil

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Path prefix
jv: Awalan path

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum
