FFmpeg Media (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (58 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Private
ne: निजि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: file
ne: फ़ाइल

en: Error
ne: त्रुटि

en: All
ne: सबै

en: Not found
ne: भेटिएन

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Scale
ne: नाप

en: Media
ne: मिडिया

en: Details
ne: विस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Font color
ne: फन्ट रङ

en: New
ne: नयाँ

en: image
ne: तस्विर

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई

en: Bundle
ne: पोका

en: Minimal
ne: न्यूनतम
