FFmpeg Media (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (59 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: High
th: สูง

en: Format
th: รูปแบบ

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Text
th: ข้อความ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: file
th: แฟ้ม

en: Error
th: ผิดพลาด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Not found
th: ไม่พบ

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: N/A
th: ไม่มี

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Details
th: รายละเอียด

en: General
th: ทั่วไป

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Close
th: ปิด

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: image
th: รูปภาพ

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Path prefix
th: อักษรนำของพาธ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Music
th: ดนตรี

en: US West (Oregon)
th: สหรัฐ ฝั่งตะวันตก (โอเรกอน)

en: Asia Pacific (Singapore)
th: เอเซีย แปซิฟิค (สิงค์โปร์)

en: Asia Pacific (Tokyo)
th: เอเซีย แปซิฟิค (โตเกียว)

en: Your browser does not support the video tag.
th: เบราว์เซอร์ของคุณไม่สนับสนุนแท็กวิดีโอ
