FFmpeg Media (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (57 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Private
ug: شەخسىي

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: file
ug: ھۉججەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: All
ug: ھەممە

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Scale
ug: شكالا

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: text
ug: تېكىست

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: image
ug: رەسىم

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: About
ug: ھەققىدە

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
