FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Region
am: ክልል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Error
am: ስህተት

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Position
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Processing
am: በሂደት ላይ

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: Path prefix
am: የዱካ ቅድመ ቅጥያ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Target entity type
am: የመቀበያ አካሉ ዓይነት
