FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Filter
br: Sil

en: Processors
br: Prosesoroù

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Processing
br: O tretañ

en: About
br: Diwar-benn
