FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་
