FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (55 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: High
ka: მაღალი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: file
ka: ფაილი

en: Error
ka: შეცდომა

en: All
ka: ყველა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Details
ka: დეტალები

en: Processors
ka: პროცესორები

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Position
ka: პოციზია

en: Profile
ka: პროფილი

en: text
ka: ტექსტი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Source
ka: წყარო

en: Permissions
ka: უფლებები

en: New
ka: ახალი

en: image
ka: სურათი

en: Processing
ka: დამუშავება

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
