FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Private
kk: Жеке

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: High
kk: Жоғары

en: Region
kk: Аумақ

en: Text
kk: Текст

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: file
kk: файл

en: Error
kk: Қате

en: All
kk: Барлық

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Details
kk: Мәліметтер

en: General
kk: Басты

en: Profile
kk: Профиль

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Processing
kk: Өңделу...

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Path prefix
kk: Префикс жолы
