FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (64 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: High
km: ខ្ពស់

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Region
km: តំបន់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: file
km: ឯកសារ​

en: Error
km: កំហុស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Bottom
km: បាត

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Filter
km: តម្រង

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Processors
km: ប្រព័ន្ធ​ដំណើរ​ការ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Profile
km: ទម្រង់

en: text
km: អត្ថបទ

en: Close
km: បិទ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: image
km: រូបភាព

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Path prefix
km: បុព្វបទ​ផ្លូវ

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: Minimal
km: អប្បរមា
