FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (104 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Private
lt: Privatus

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: High
lt: Aukštas

en: Format
lt: Formatas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Paths
lt: Keliai

en: file
lt: failas

en: Error
lt: Klaida

en: All
lt: Visi

en: Bottom
lt: Apačia

en: Added
lt: Pridėta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: File size
lt: Failo dydis

en: Normal
lt: Normalus

en: N/A
lt: N/D

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Details
lt: Išsamiai

en: Model
lt: Modelis

en: Processors
lt: Procesoriai

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Position
lt: Pozicija

en: Profile
lt: Profilis

en: text
lt: tekstas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: New
lt: Naujas

en: Top left
lt: Viršutinis kairys

en: Top right
lt: Viršutinis dešinys

en: Bottom right
lt: Apatinis dešinys

en: Bottom left
lt: Apatinis kairys

en: image
lt: paveikslėlis

en: Live
lt: Gyva

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Auto
lt: Automatiškai

en: pending
lt: laukia

en: Preset
lt: Numatyta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: setting
lt: nustatytas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Audio format
lt: Audio formatas

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Player Settings
lt: Grotuvo nustatymai

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Muted
lt: Nutildyta
