FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (100 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Private
lv: Privāts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: High
lv: Augsts

en: Format
lv: Formāts

en: Audio settings
lv: Audio iestatījumi

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: file
lv: fails

en: Error
lv: Kļūda

en: All
lv: Visi

en: Bottom
lv: Apakša

en: Added
lv: Pievienots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Normal
lv: Normāls

en: N/A
lv: N/P

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Model
lv: Modelis

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: General
lv: Galvenie

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Loop
lv: Cilpa

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Position
lv: Pozīcija

en: Profile
lv: Profils

en: text
lv: teksts

en: Close
lv: Aizvērt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Pending
lv: Gaida

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Source
lv: Avots

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: completed
lv: pabeigts

en: New
lv: Jauns

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: image
lv: attēls

en: Live
lv: Tiešraide

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Profiles
lv: Profili

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Path prefix
lv: Ceļa prefikss

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Duration (seconds)
lv: Ilgums (sekundes)

en: Minimal
lv: Minimāls
