FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Format
my: ပုံစံ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: file
my: ဖိုင်

en: Error
my: အမှား

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Audio format
my: အသံဖိုင်အမျုိးအစား
