FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: default
nn: standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: High
nn: Høg

en: Event
nn: Hending

en: Updated
nn: Oppdatert

en: file
nn: fil

en: Error
nn: Feil

en: All
nn: Alle

en: Filter
nn: Filtrer

en: Details
nn: Detaljar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: seconds
nn: sekundar

en: Permissions
nn: Rettar

en: image
nn: bilete

en: Processing
nn: Handsamar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Path prefix
nn: Prefiks til sti

en: Minimal
nn: Minimum
