FFmpeg Media (1.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Text
si: වගන්ති

en: file
si: ගොනුව

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Permissions
si: අවසර

en: image
si: රූපය

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී
