FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (49 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: High
ast: Altu

en: Format
ast: Formatu

en: Region
ast: Rexón

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Error
ast: Fallu

en: All
ast: Too

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Filter
ast: Filtru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: N/A
ast: N/D

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Scale
ast: Escalar

en: Details
ast: Detalles

en: Processors
ast: Procesadores

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: Profile
ast: Perfil

en: Close
ast: Zarrar

en: Permissions
ast: Permisos

en: Installed
ast: Instaláu

en: Failed
ast: Falló

en: Processing
ast: Procesando
