FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (64 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: High
az: Hündür

en: Refresh
az: Yenilə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Unknown
az: Naməlum

en: Error
az: Səhv

en: All
az: Hammısı

en: Bottom
az: Aşağı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: N/A
az: Yox

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Details
az: Detallar

en: Processors
az: Prosessorlar

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Loop
az: Döngə

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Permissions
az: İcazələr

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: New
az: Yeni

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Live
az: Canlı

en: Processing
az: Emal edilir

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Path prefix
az: Yol prefiksi

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Bundle
az: Paket

en: Muted
az: Səssiz
