FFmpeg Media (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (95 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Private
et: Privaatne

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: default
et: vaikimisi

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: High
et: Tugev

en: Format
et: Vorming

en: Audio
et: Heli

en: File Size
et: Failisuurus

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Paths
et: Asukohad

en: Error
et: Viga

en: All
et: Kõik

en: Bottom
et: Alumine

en: Not found
et: Ei leitud

en: Filter
et: Filtreeri

en: File size
et: Faili suurus

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: Advanced
et: Täpsem

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Linear
et: Lineaarne

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Details
et: Üksikasjad

en: Model
et: Mudel

en: Processors
et: Protsessorid

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Loop
et: Silmus

en: Select all
et: Vali kõik

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Position
et: Asukoht

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Pending
et: Ootel

en: Source
et: Allikas

en: Permissions
et: Õigused

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: New
et: Uus

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Processing
et: Töötlemine

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Profiles
et: Profiilid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Path prefix
et: Kataloogitee eesliide

en: Profile ID
et: Profiili ID

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Generate thumbnail
et: Genereeri pisipilt

en: Bundle
et: kogum

en: Pause
et: Peata

en: Music
et: Muusika

en: Date added
et: Lisamise kuupäev

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Muted
et: Vaigistatud
